Posadźmy wspólnie 888 drzew z okazji 888 lat miasta!

Posadź drzewo, zbuduj przyszłość naszego miasta!

Dołącz do naszej wyjątkowej akcji – każde drzewo ma znaczenie!

Wybierz na mapie miejsce, gdzie chcesz, abyśmy posadzili drzewo, a następnie wesprzyj naszą akcję finansowo, klikając przycisk poniżej.

1 Zgłoś propozycje gdzie powinno rosnąc nowe drzewo na mapie Łowicza lub posadź drzewo we własnym zakresie i zaznacz je na mapie . 2 Zweryfikujemy Twoje zgłoszenie i jeśli dostaniemy zgodę właściciela terenu to zaakceptujemy je. 3 Zasadzimy je już wiosną lub w drugiej turze na jesieni!

Wesprzyj Naszą Misję Zielonej Rewolucji

Twoje wsparcie finansowe ma ogromne znaczenie. Każda wpłata przyczynia się do zakupu i pielęgnacji nowych drzew, a także wspiera nasze działania w edukacji ekologicznej. Twoja donacja to inwestycja w zdrowsze, bardziej zielone jutro dla nas wszystkich. Dołącz do naszego zielonego ruchu – każda złotówka przybliża nas do celu!

Korzyści

Zazielenianie

upiększenie naszego miasta poprzez wprowadzenie nowych drzew do ekosystemu

Integracja

integracja społeczna poprzez możliwość nieograniczonego udziału w akcji poprzez wyznaczanie miejsc i realizacji nasadzeń

Wspólnota

tworzenie społeczności miejskiej skupionej wokół drzew i zieleni oraz przeprowadzenie akcji ponad podziałami

Świadomość

budzenie świadomości przyrodniczej i ekologicznej wśród mieszkańców

Posadzenie drzewa to nie tylko symbol zielonej przyszłości, ale również konkretne korzyści dla środowiska i społeczności. Każde posadzone przez nas drzewo pomaga w walce ze zmianami klimatycznymi, poprawia jakość powietrza i wspiera bioróżnorodność. To także przestrzeń dla relaksu i rekreacji dla mieszkańców.

Przyłączając się do naszej akcji, przyczyniasz się do tworzenia zdrowszego, piękniejszego miejsca dla nas wszystkich. Twoje zaangażowanie ma realny wpływ na środowisko naturalne i jakość życia w naszej społeczności.

Zdjęcia z akcji

Nasza misja i historia

Fundacja ProLas

Jesteśmy fundacją, która od lat działa na rzecz ochrony środowiska i zwiększenia świadomości ekologicznej. Nasz projekt '888 Drzew dla łowicza’ to inicjatywa, która powstała z pasji do natury i pragnienia stworzenia zrównoważonej przyszłości dla naszych wspólnot. Skupiamy się na sadzeniu drzew w miejskich i podmiejskich obszarach, aby przyczynić się do poprawy jakości życia i zdrowia naszych mieszkańców. Każde drzewo, które posadzimy, to krok w stronę lepszego, zielonego świata.

Razem tworzymy zielone płuca Łowicza!

Każde posadzone drzewo przyczynia się do poprawy jakości życia i środowiska w naszym mieście.